Ідеальний світ

Україна

Захоплення фотографією прийшло до Ігоря в ранній молодості. І ось вже більше 30 років він слідує своєму покликанню. Його ранні роботи 1990-х років сьогодні можна назвати чорно-білою класикою харківської школи фотографії. В авторському почерку майстра читається класична вивіреність пропорцій, збалансованість композиції та бездоганне технічне виконання. Ігор – перфекціоніст у фотографії. З цією якістю його характеру гармонує тема останньої авторської серії робіт «Ідеальний Світ. Україна».

Ідеальний світ – це світ, де люди щасливі просто бути: жити, працювати, любити, дивитися на небо і сонце. Фотографії цієї серії не є постановочними в повному сенсі цього слова – це не інсценування життя, але далекі вони і від репортажності. Камера вибирає щасливі моменти буття, досконалі у своїй повноті. Тут фотографія схожа на живопис, в якій немає гострої тимчасової складової: час ніби зупинився або триває вічно. І трапляється це лише за бажанням художника. Такий «Ідеальний Світ» Ігоря Карпенка.

Ідеальний світ – це світ, де люди щасливі просто бути: жити, працювати, любити, дивитися на небо і сонце.

Ігор Карпенко, фотограф

Мета проєкту

Показати Україну з її сильних і кращих сторін, зафіксувавши чудові краєвиди, щасливі і продуктивні моменти життя людей, їхню роботу, свята, любов до рідної землі.
Звернутись до глядача сучасною, актуальною і оригінальною образотворчою мовою фотографії, створюючи нову «іконографію» нашої Батьківщини.
Вивести образ України за рамки кліше, нав’язаних негативними соціально-політичними реаліями.

© Усі права захищено 2024